Gabinet kosmetyczny makijażu permanentnego Deviron Patrycja

Makijaż permanentny Kraków

Co to jest makijaż permanentny (mikropigmentacja)

Makijaż permanentny, znany również jako mikropigmentacja, to wyspecjalizowana metoda wprowadzania pigmentów do górnej warstwy skóry. Jest to zabieg kosmetyczny, w którym stosuje się pigmentację skóry właściwej, jako sposób wytwarzania wzorów przypominających makijaż. Włoski brwi, eyeliner, cieniowanie ust. Makijaż permanentny wygląda bardzo naturalnie, a także wizualnie potrafi odjąć klientce kilka lat - wygląda się zdecydowanie młodziej , a rysy twarzy stają się delikatnie podkreślone.

Patrycja korzysta z najnowocześniejszego cyfrowego urządzenia do mikropigmentacji opracowanego w Niemczech. Jest to sprzęt nowej generacji, który jest bezpieczny dla wszystkich zabiegów makijażu permanentnego - minimalizuje dyskomfort i urazy skóry. Jednorazowe sterylizowane igły oraz folię barierową stosuje się aby zapobiec zanieczyszczeniu skóry. Używa najwyższej jakości pigmentów firmy BIOTEK, które spełniają wszystkie międzynarodowe standardy bezpieczeństwa i posiada zestaw kolorów spełniający wszystkie potrzeby.
Wstępne zabiegi makijażu permanentnego wymagają dwóch wizyt w odstępie około 4-6 tygodni. Stały makijaż wymaga okresowej „konserwacji” (odświeżenia), co pozwala zapewnić świeżość jego wyglądu. Możesz spodziewać się, że ulepszenia będą utrzymywały się przez okres od 12 do 36 miesięcy, zanim będzie potrzebna kolejna korekta.
Wszystkie zabiegi są wyceniane za 2 sesje.

 

Pigmenty firmy BIOTEK „STAŁE POSZUKIWANIE PERFEKCJI”

 

Firma BIOTEK posiada ponad 120 podstawowych kolorów barwników. Pigmenty są kompatybilne biologicznie, po aplikacji nie zmieniają koloru w skórze, ponadto są niezawodne i dają spektakularne efekty końcowe. Makijaż permanentny staje się doskonały. Tylko perfekcyjna równowaga pomiędzy maszyną, igłą, barwnikiem i techniką aplikacji zapewnia najlepsze efekty, które są wynikiem uważnego planowania i absolutnej synergii działań. Biotek to firma, która opracowuje i tworzy wszystkie elementy niezbędne do osiągnięcia najwyższej jakości makijażu permanentnego we własnych laboratoriach w Mediolanie.

Biotek to TRWAŁE, BEZPIECZNE PIGMENTY, NIE UTLENIAJĄ SIĘ I NIE ZMIENIAJĄ KOLORU W SKÓRZE

 

Męska mikropigmentacja brwi

Mężczyźni często zmagają się z takimi samymi problemami łuków brwiowych, jakie mają kobiety. Staje się bardziej powszechne dla mężczyzn, aby poprawić swój wygląd za pomocą makijażu permanentnego.

Mikropigmentacja brwi u mężczyzn może pomóc w przypadkach wczesnego wypadania włosów spowodowanych stanami chorobowymi lub następstwami np. chemioterapii.

Procedura rekonstrukcji brwi to trzyetapowy proces złożony z konsultacji, rekonstrukcji i retuszowania (zwykle po 4-10 tygodniach od pierwszego zabiegu)

Aby najlepiej dopasować się do potrzeb klienta, stosuje się różne techniki.

Technika rysowania włosów - znana również jako technika piórkowa, pozwala stworzyć najbardziej naturalny kształt łuków brwiowych. „Narysowany” dość dokładnie włos wtapia się w istniejące włoski na brwiach. Zabiegi te eliminują również braki w lukach spowodowane przez blizny, nadmierne wyrywanie lub złączone włosy na brwiach.

Technika brwi metodą włos do włosa z elementami podcieniowania - tworzy pełniejsze brwi zapewniając jednocześnie miękką teksturę. Technika ta imituje włoski, dzięki którym tworzymy naturalne brwi z efektem lekkiej henny.

Wstępne zabiegi makijażu permanentnego wymagają dwóch wizyt w odstępie około 4-6 tygodni. Stały makijaż wymaga okresowej konserwacji, aby zapewnić świeżość wyglądu. Możesz spodziewać się, że ulepszenia będą utrzymywały się przez okres od 12 do 36 miesięcy, zanim będzie potrzebny retusz lub odświeżenie makijażu.

Wszystkie zabiegi są wyceniane za 2 sesje czyli zabieg wraz z korektą.

Brwi - makijaż permanentny

Brwi to jeden z ważniejszych elementów piękna twarzy. Dodają ekspresji i definicji do naszej twarzy i oczu.

Zastosowanie stałych brwi pozwala poprawić wygląd i eliminuje niedogodności związane z aplikowaniem makijażu przez cały dzień. Rekonstrukcja brwi jest procesem trzyetapowym, zwykle zakończonym w ciągu dwóch spotkań.

Obejmuje konsultacje, rekonstrukcję i retusz (4-10 tygodni po pierwszym zabiegu)

Aby najlepiej dopasować swoje potrzeby, stosuje się różne techniki.

Technika rysowania włosków - znana również jako technika symulacji włosów, pozwala stworzyć najbardziej naturalny czoło. Szczegół każdego symulowanego włosa wtapia się w istniejące włosy. Zabiegi te eliminują również luki spowodowane przez blizny, nadmierne wyrywanie lub sparowane włosy.

Technika brwi „Ombre”, klasyczna - tworzy pełniejsze brwi zapewniając jednocześnie miękką teksturę.

Technika mieszana - połączenie metody klasycznej z rysowaniem włosów. Jest to najbardziej polecana technika ze względu na naturalność w efekcie końcowym oraz stosunkowo długi okres utrzymywania się

Zabiegi brwi są idealne do następujących czynności:

  • utrata włosów
  • chemioterapia
  • łysienie
  • blizny
  • korekcja asymetrii
  • aktywny styl życia
  • kłopoty z zastosowaniem tradycyjnego makijażu

 


Wstępne zabiegi makijażu permanentnego wymagają dwóch wizyt w odstępie około 4-6 tygodni. Stały makijaż wymaga okresowej konserwacji, aby zapewnić świeżość wyglądu. Możesz spodziewać się, że ulepszenia będą utrzymywały się przez okres od 12 do 36 miesięcy, zanim będzie potrzebny retusz lub odświeżenie makijażu.

Wszystkie zabiegi są wyceniane na 2 sesje czyli zabieg wraz z korektą.

Makijaż permanentny powiek

Eyeliner na powiece górnej i dolnej

Kreska eyeliner na powiece to najprostszy sposób na wzmocnienie piękna oczu.
To, czy kreska jest malowana na górnej powiece, czy na dolnej, czy w komplecie na obu powiekach, zależy wyłącznie od Ciebie. Można osiągnąć subtelny i naturalny efekt. Wyciągnięta ku górze kreska spowoduje optyczny lifting oka, a podkreślenie górnej powieki wyciągnie nam spojrzenie i stworzy efekt „kociego oka”.

Ulepszanie linii rzęs - subtelne zagęszczenie linii rzęs może być właśnie dla Ciebie, jeśli wolisz makijaż bez makijażu. Ta technika podbicia oka sprawi, że rzęsy będą wyglądały na grubsze i ciemniejsze.
Eyeliner czyli kreska dekoracyjna jest idealna dla osób, które:
- są uczulone na kosmetyki i tradycyjny makijaż oczu
- dla tych, którzy mają trudności z namalowaniem sobie kreski eyelinerem
- dla osób z cienkimi lub nieistniejącymi rzęsami (łysienie)

Wstępne zabiegi makijażu permanentnego wymagają dwóch wizyt w odstępie około 4-6 tygodni. Stały makijaż wymaga okresowej konserwacji, aby zapewnić świeżość jego wyglądu. Możesz spodziewać się, że ulepszenia będą utrzymywały się przez okres od 12 do 36 miesięcy, zanim będzie potrzebny retusz lub odświeżenie makijażu.
Wszystkie zabiegi są wyceniane za 2 sesje czyli zabieg wraz z korektą.

 

Usta - makijaż permanentny

Piękne usta można stworzyć dodając w razie potrzeby naturalny kolor, co pozwala osiągnąć natychmiastową pełnię i definicję. W cienkich, nierównych lub asymetrycznych ustach można wprowadzić subtelne poprawki, a rozmiar i kształt można dowolnie zmieniać.
Pudrowy róż jest idealną opcją dla osób, które po prostu chcą posiadać delikatnie podkreślony naturalny kolor warg. Jest również idealny dla mężczyzn, którzy po prostu chcą subtelnego efektu rozjaśniania swoich ust.

Kontur, kontur z cieniowaniem oraz pełne usta

Połączenie zastosowania trwałej pigmentacji wraz z czerwienią wargową może poprawić definicję ust, symetrię, kształt i kolor.
WAŻNE: Jeśli masz skłonność do opryszczki lub miałeś kiedyś w przeszłości, jako środek zapobiegawczy, będziesz potrzebował recepty od lekarza przed zabiegiem mikropigmentacji ust. Lekarze zwykle zalecają przyjmowanie leków przeciwwirusowych (HEVIRAN) dwa dni przed zabiegiem.

Wstępne zabiegi makijażu permanentnego wymagają dwóch wizyt w odstępie około 4-6 tygodni. Stały makijaż wymaga okresowej konserwacji, aby zapewnić świeżość jego wyglądu. Możesz spodziewać się, że ulepszenia będą utrzymywały się przez okres od 12 do 36 miesięcy, zanim będzie potrzebny retusz lub odświeżenie makijażu.
Wszystkie zabiegi są wyceniane za 2 sesje czyli zabieg wraz z korektą.

 

Mikropigmentacja medyczna

Zabiegi mikropigmentacji medycznej, czasami nazywane tatuażem medycznym, służą ukryciu przypadkowych oparzeń, blizn i odtworzeniu wyglądu włosów, sutków oraz kamuflażu przebarwień/odbarwień.
Zastosowanie mikropigmentacji przy brodawce otoczki sutkowej po mastektomii, do kamuflażu blizn, na łysych częściach skóry głowy, do korekcji warg, pomaga klientom w radzeniu sobie z łysieniem i wieloma innymi przypadłościami.

Bielactwo

Podobnie jak w przypadku kamuflażu blizn, pigmenty są indywidualnie mieszane i wprowadzane do skóry w celu dopasowania do otaczających obszarów skóry. Dla osiągnięcia pożądanego rezultatu może być konieczne kilka zabiegów.
Bielactwo musi być stabilne i wolne od progresji przez okres min. 2 lat, zanim można będzie przeprowadzić jakiekolwiek leczenie.

Mikropigmentacja skóry głowy/ MSG

Jest idealną odpowiedzią na utratę włosów u mężczyzn i kobiet.
Mikropigmentacja skóry głowy tworzy mikro mieszki, które replikują wygląd prawdziwych mieszków włosowych, tworząc efekt zagęszczania.
MSG to doskonały wybór dla przypadków przerzedzenia włosów lub łysienia
Daje złudzenie pełniejszego włosa, a jednocześnie stymuluje wzrost nowych włosów poprzez powtarzalne wsuwanie mikroigieł do warstwy skóry właściwej.

Łysienie

Dzięki technikom mikropigmentacji możemy stworzyć naturalnie wyglądające brwi (symulacje włosów) dla klientów, którzy utracili swoje z powodu łysienia lub na skutek np. chemioterapii. Można także wykonać zagęszczenie linii rzęs – zabieg polecany szczególnie dla osób, które posiadają rzadkie rzęsy.

Brodawka Sutkowa / Areola

Pigmentacja brodawki jest ostatnim krokiem w procesie rekonstrukcji piersi i nadaje nowo uformowanej piersi wykończenie i bardziej naturalny wygląd. Procedura ta przynosi ogromne korzyści psychologiczne, a klientka doświadcza powrotu pewności siebie i kobiecości.
Powiększenie areoli można wykonać na kobietach, które przeszły zabieg powiększania piersi i wolałyby, aby ich otoczki wyglądały na większe.
Zabieg powiększania piersi wymaga jednego lub więcej nacięć na krawędzi otoczki lub wokół niej. Pojawienie się blizny po nacięciu można złagodzić poprzez mikropigmentację tkanki blizn przy użyciu technik kamuflażu.

Kamuflaż blizn

Niestandardowe mieszanki pigmentowe są wprowadzane do blizny w celu uzyskania efektu kamuflażu oraz wtapiania się w otaczającą skórę. Zabieg ten może być bardzo skuteczny, ponieważ odbiera "jasny biały" wygląd wyleczonej blizny i poprawia ogólny wygląd skóry.
Zatrzymanie pigmentu w tkance bliznowatej jest nieprzewidywalne, a klienci powinni być przygotowani na więcej niż jedno spotkanie, w celu osiągnięcia pożądanych rezultatów.

Rozszczep wargi

Zabieg mikropigmentacji może poprawić wygląd rozszczepionej wargi, odtwarzając łuk Kupidyna i prowadząc do uzyskania symetrycznego kształtu za pomocą niestandardowych mieszanek pigmentów identycznych z naturalnym kolorem warg. Blizny powstałe w wyniku operacji rekonstrukcyjnej rozszczepu podniebienia można również skutecznie leczyć.

Wstępne zabiegi mikropigmentacji wymagają dwóch wizyt w odstępie około 4-6 tygodni. Stały makijaż wymaga okresowej konserwacji, aby zapewnić świeżość jego wyglądu. Możesz spodziewać się, że ulepszenia będą utrzymywały się przez okres od 12 do 36 miesięcy, zanim będzie potrzebny retusz lub odświeżenie makijażu.
Wszystkie zabiegi są wyceniane za 2 sesje czyli zabieg wraz z korektą.

 

Umów się na wizytę

Zepsuty makijaż permanentny - naprawa

Realizujemy także naprawy zepsutych makijaży permanentnych. W przypadku naprawy takiego makijażu permanentnego cena zależy od ilości wykonanych zabiegów (korekt) jak również obszaru. Wszystko omawiane jest przed zabiegiem na konsultacji.