Gabinet kosmetyczny makijażu permanentnego Deviron Patrycja

O mnie

Makijaż trwały brwi, oczu i ust

Patrycja Deviron

  • Certyfikowana linergistka - stylista makijażu permanentnego
  • Certified Make-up Artist
  • Specjalista z zakresu medycyny estetycznej
  • Współpracuje jako gabinet partnerski z firmą Nanomedica będącą przedstawicielem firmy Hafiller
  • Posiada uprawnienia pedagogiczne zdobyte w Krakowskim Instytucie Rozwoju Edukacji

Szkolona była u kilku wybitnych mentorów makijażu permanentnego m.in. u Pani Bożeny Bartkowiak – prekursorki makijażu permanentnego w Polsce oraz autorki książki o tej tematyce. Dzięki takiemu warsztatowi Patrycja sprawia, że zawsze wyglądasz najlepiej, nie tracąc czasu na stosowanie makijażu dziennego. Jej niezrównane umiejętności w połączeniu z artystycznym okiem, zapewniają najwyższą jakość spersonalizowanej obsługi i indywidualne podejście do każdej z Pań.

Patrycja sprawi, że poczujesz się komfortowo, a także pomoże rozwiać Ci wszelkie wątpliwości, które mogą się pojawić przed wykonaniem zabiegu. Po wcześniejszym telefonicznym bądź mailowym umówieniu się na wizytę sam zabieg wykonywany jest w gabinecie lub w dogodnej lokalizacji na terenie Małopolski. Najczęściej jednak przyjmuje w pięknym salonie na krakowskim Podgórzu, w którym szybko poczujesz się swobodnie i dobrze.

Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić wygląd brwi, oczu, ust, linii włosów czy po prostu chcesz podkreślić swoją urodę, Patrycja jest ekspertem w dziedzinie kosmetyki, z którym musisz się spotkać!

 

„Doskonałość jest możliwa”

 


Galeria