Gabinet kosmetyczny makijażu permanentnego Deviron Patrycja

Powiększanie, modelowanie i wypełnianie ust

Zabieg wypełnienia ust stanowi bezpieczną i natychmiastową korektę poprawiającą rozmiar, kształt i symetrię ust. Dla wielu ludzi pełniejsze i bardziej zmysłowe usta mogą być jednym z niespełnionych marzeń. Dzięki zabiegowi poprawiającemu wygląd warg możesz cieszyć się pełniejszymi ustami lub miękkim zmysłowym wyglądem. Do tego używana jest substancja naturalnie występująca w organizmie - kwas hialuronowy. Prosta i szybka aplikacja może zwiększyć objętość i uwydatnić małe cienkie wargi, zrównoważyć nasze asymetryczne usta lub zredukować wygląd tych cienkich, pionowych linii.
Zabieg powiększania ust jest dostępny w Krakowie, w naszej prestiżowej klinice w sercu Podgórza - dzielnicy „medycznej” Krakowa.
Modelowanie warg musi być wykonane przez doświadczonego specjalistę, aby zmniejszyć ryzyko asymetrii i uzyskać efekt estetyczny. W MIU opracowaliśmy techniki, które zapewniają natychmiastowy, pełen wdzięku, wyrafinowany i elegancki efekt końcowy przy minimalnym dyskomforcie i ryzyku.

Wskazania do zabiegów w obszarze warg:

Objętość: Powiększanie ust w kierunku mięsistej części górnej i dolnej wargi.
Niewidoczny kontur: wykonturowanie wargi.
Zmarszczki w obszarze ust: Ustne spinki lub linie schodzące z boków ust - dla młodszego optycznego wyglądu znanego czasem jako "uśmiech Mona Lisa".
Struktura: grzbiety „łuku Kupidyna”, które biegną od górnej wargi w kierunku nosa.
Linie palaczy: linie okostne lub drobne linie pionowe często ze względu na palenie na górnej wardze mogą być zmniejszone.

 

Zabieg na powiększenie ust

Podczas bezpłatnej konsultacji specjalista przejrzy szczegółową historię medyczno - kosmetyczną i doradzi, czy zabieg upiększający wargi jest odpowiedni dla Ciebie. Większość ludzi oczekuje, aby wykonanie zabiegu było jak najszybsze. Zwykle jesteśmy w stanie wykonać zabieg tego samego dnia, co twoja konsultacja, w ramach kontynuacji wizyty.
Specjalista zastosuje szybko działający preparat znieczulający miejscowo, a następnie poczeka aż do osiągnięcia pełnego efektu (około 15-30 minut). Aplikacja preparatu (wypełniacza) trwa około 10 - 20 minut.
Efekt udoskonalonych warg utrzymuje się stosunkowo krótko, w porównaniu do zabiegów wypełniania innych obszarów twarzy, ze względu na występujące w tym obszarze częste ruchy mimiczne. W zależności od twojego metabolizmu, efekt końcowy zabiegu modelowania ust będzie utrzymywał się przez okres od 6 do 12 miesięcy lub dłużej. Wypełniacz stopniowo rozkłada się w czasie i jest bezpiecznie eliminowany poprzez naturalne procesy metaboliczne organizmu.

Używamy markowych, standardowych wypełniaczy, które posiadają wymagane certyfikaty i są zatwierdzone do użytku. Zwracaj uwagę, aby produkt był otwierany w twojej obecności oraz sprawdź datę ważności preparatu !
Nasza cena za zabiegi poprawiające kontur ust zaczyna się już od 900zł za 1 ml preparatu. Jeśli zostanie nam niezużyty preparat, zawsze możemy go zaaplikować w dodatkową niechcianą zmarszczkę. Klient płaci za ilość (objętość) produktu nie za wielkość obszaru zabiegowego.

Zabieg polecany jest szczególnie, gdy jesteś niezadowolona z kształtu, symetrii lub konturu twoich warg.

Umów się na wizytę


Pozostałe zabiegi